Художественная ковка

Поки в області розслідують вбивство глухівчанина, сім’я горює, політики – піаряться

Суспільство | 16:23, 6.08.2020
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 5 серпня, на сесії міської ради депутати та присутні в залі серед перших питань заслухали звіт про роботу Шосткинської місцевої прокуратури за перше півріччя. Доповідач,  заступник керівника Шосткинської місцевої прокуратури Андрій Андрієвський, відмітив позитивну динаміку у зменшенні тяжких злочинів, зауваживши, що серед розслідуваних подій особливу увагу викликала справа, в якій в результаті нанесених тяжких ушкоджень померла людина.

Мова йде про вбивство 25-річного глухівчанина Сергія Кобцева. Трагічна подія, що сталася у Глухові, тривалий час обговорюється спільнотою та регулярно висвітлюється у ЗМІ.

Мотивуючи не розголошенням таємниці слідства, імена та деталі розслідування доповідач не озвучував. Зауважив, що слідчі дії проводились в рамках закону, а підозру обвинуваченому було висунуто в день трагічної події. Справа, втім, передана обласним колегам. Таке рішення було обумовлене висловленням недовіри співробітникам Глухівського відділу поліції та прокуратурі зі сторони родичів загиблого. Тож тепер виявляти обставини та шукати винних будуть співробітники обласної прокуратури. Відповідно, в разі виникнення питань родичі загиблого мають писати звернення до сумських органів.

Резонансну тему глухівчани тримають на контролі, вона на слуху у спільноти. На жаль, останнім часом політичні діячі використовують трагедію в цілях підняття рейтингу перед виборами. Нагадаємо, днями обласний депутат Віктор Лисенко звинуватив вихованців клубу «Мужність» у причетності до злочину. Керівник клубу такі обвинувачення офіційно спростував, дорікши народному обранцю в низькості та аморальності його поведінки.

Депутат Олена Демішева, вийшовши до трибуни, підхопила хвилю звинувачень на адресу співробітників поліції та прокуратури, от тільки мову вона вела не про загибель глухівчанина, а висловлювала невдоволення відносно справи 2-річної давнини, результати якої були оголошені не на її користь. У присутніх поведінка Олени Миколаївни викликала обурення, оскільки вона, запевняючи про наміри добитись справедливості у розслідуванні справи Сергія Кобцева, намагалась змістити акценти на свою персону, відверто попіаритись на людському горі. У звичній та напрацьованій популістичній манері екс-чиновниця сипала обіцянки «розібратись».

Секретар міськради Юрій Бурлака підвів підсумки висловлювань чиновників, які спекулюють на резонансній темі: «Горе людське перетворюють в балаган політичний»

 

comments powered by HyperComments