Поки на передовій гинуть захисники, окремі сміливці пиячать на лавках біля нічного клубу Глухова

Суспільство 09:55, 22.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

Комендантська година не зупинила молодь, яка вирішила випити у вихідні дні – відірвані від реальності вони тусуються, як в “старі-добрі часи” біля нічного клубу Глухова попри наближення комендантского часу.

Глухів знаходиться в безпосередній близькості з кордоном, звідки останнім часом регулярно “прилітає” в села колишнього Глухівського району. Звуки сирени гудуть все частіше, а на карті повітряних тривог то і діло червоніє Сумщина, в окремих випадках – тільки Шосткинський район. Та незважаючи на ці залізні факти життя у місті іноді вирує попри запроваджені обмеження. В умовах воєнного стану сильно не розважишся, та молодь збирається окремими компаніями явно не для ігор в шахи. Місце сходки – Голівуд. Танці під забороною, але ж сидіти на лавках біля розважального закладу ніхто ж не забороняв! І не просто сидіти, спілкуючись з друзями… мова ллється піснею під градус спиртних напоїв. На годиннику без п`ятнадцяти десять, але хлопці з дівчатами відірвані від реальності, не квапляться додому, продовжуючи демонструвати безстрашність та відвагу. 

Вчора, головним спеціалістом служби у справах дітей Валентиною Топчій спільно з працівниками поліції було проведено рейд, результатом якого стали невтішні висновки – на конструктивні зауваження молодь не реагувала, вели себе зухвало:

“Сказати в шоці – нічого не сказати…
Спільно з працівниками поліції відвідали місце, яке називають “каміння”, біля Голлівуду о 21.45.
Те, що побачили, мене особисто завело в ступор. Десь до 30 хлопців і дівчат сиділи, окремі компанії розпивали спиртні напої. На зауваження, що до початку комендантської години не встигнуть додому, деякі почали прирікатися…
Люди добрі! Що ж це таке! Хлопці на передовій гинуть, а ці здорові красиві хлопці пиячать без діла, порушують закони України…Повторюється синдром 2014 року – мене не стосується війна, вона десь далеко…
Глухівчани, матері молодих людей хотілося б почути вашу думку з цього приводу.”, – зауважила Валентина
Миколаївна.
Фото ілюстративне
comments powered by HyperComments
Нагору