Підвищено виплати працюючим глухівським пенсіонерам

 Поділитися

Поділитися в

З 1 квітня органами Пенсійного фонду вдруге проведений автоматичний перерахунок пенсій для осіб, які після призначення чи попереднього перерахунку пенсії продовжували працювати 24 місяці. Такі перерахунки вже другий рік поспіль органи Пенсійного фонду проводять з 1 квітня працюючим пенсіонерам автоматично, без потреби звернення пенсіонерів до установ Фонду, використовуючи дані про страховий стаж, зосереджені в унікальному реєстрі застрахованих осіб, що адмініструють пенсійники.

З 9345 перерахованих пенсій працюючих пенсіонерів, які здобули право на перерахунок пенсій з дорахуванням стажу та/або заробітку після призначення/перерахунку пенсії, збільшення одержали 3823 осіб у середньому на 118,67 грн. Додаткова потреба в коштах для виплати пенсій за результатами проведеного перерахунку склала 453,67 тис. грн. на місяць.

Середній розмір пенсії з урахуванням одноразової доплати у квітні 2019 року для 336 тис. одержувачів в області склала 2832,37 грн., що на 449,28 грн. більше ніж на 1 січня 2019 року, або на 18,8%.

Перерахований розмір пенсії пенсіонери уже почали отримувати у звичну для них дату одержання пенсії.

Повідомляє Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області

Фото ілюстративне

comments powered by HyperComments