Підведено підсумки в роботі оздоровчих таборів на Глухівщині

 Поділитися

Поділитися в

12 серпня заступник голови Глухівської районної ради Галина Стороженко провела щотижневу апаратну нараду, на якій було заслухано звіт директора Світлани Шутко про роботу позашкільного комунального закладу «Районного будинку творчості школярів» під час літніх канікул. Повідомляється на сайті Глухівської РДА.

В своїй доповіді керівник розповіла про оздоровлення дітей на базі всіх закладів освіти району, де функціонували 16 пришкільних мовних таборів та 7 профільних, у яких оздоровчо-відпочинковими послугами було охоплено 552 дітей, що становить 64% від загальної кількості учнів.

Першочергову увагу приділяли оздоровленню дітей пільгових категорій. У період роботи пришкільних та профільних таборів відпочинковими послугами було охоплено  12 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (100 %), 11 дітей з інвалідністю (61%), 190 дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей (78,%), 81 талановитих та обдарованих дітей (63%), 2 дітей вимушених переселенців (100%), 22 дітей,  батьки яких знаходяться, постраждали або перебувають у зоні проведення антитерористичної операції (92%), 140 дітей, батьки яких працюють у соціальній сфері села (78%).

Проводилась активна робота щодо організації оздоровлення в літній період дітей зазначеної категорії в заміських оздоровчих таборах та таборах державного значення. У заміському оздоровчому дитячо-юнацькому таборі  «Сонячний» за бюджетні кошти (133 320 грн.) та кошти субвенції обласного бюджету (108 900 грн.) оздоровились 61 дитина.

А також в період літньої відпочинкової кампанії значна увага приділялась  екскурсійній діяльності учнів та проводилися різноманітні патріотичні заходи, тематичні бесіди, зустрічі, тощо.

comments powered by HyperComments