Підприємицю з Глухівщини ледь не оштрафували за відсутність маркувальних ліній на підлозі магазину

Суд | 16:30, 15.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

У відкритому судовому засіданні в місті Глухові було розглянуто справу про притягнення до адміністративної відповідальності фізичної особи-підприємця, що є власником магазину „Берізка”, розташованого за адресою: с. Береза, вул. Довженка,1,

19 квітня об 11 год. 45 хвил. в магазині сюди завітали правоохоронці і помітили, що в магазині були відсутні маркувальні лінії на підлозі для підтримання дистанції між відвідувачами.

У суді жінка запевнила, що маркувальні лінії на підлозі магазину наявні, однак того дня відбувалось прибирання приміщення, тому їх відклеїли, щоб замінити на нові. Поліцейські прийшли саме під час прибирання, коли відклеєні стрічки лежали на підлозі, відразу в присутності поліцейського приклеїли нові, про що в протоколі вказала. Магазин під час прибирання працював.

Враховуючи обставини справи, а саме те, що жінка не мала умислу на вчинення даного правопорушення, щиро розкаялась у вчиненому, дане правопорушення не потягло настання будь-яких негативних наслідків та було усунуто відразу після його виявлення, суд вважає за можливе звільнити її від адміністративної відповідальності через малозначність вчиненого адміністративного правопорушення, обмежившись усним зауваженням.

Фото ілюстративне

comments powered by HyperComments