Під Вугледаром загинув глухівчанин Олександр Лебедєв

Втрата 15:25, 28.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

Молодший сержант Олександр Лебедєв (20.04.1977-25.02.2023) загинув від рашистського обстрілу при виконанні бойових завдань, віддано та мужньо захищаючи рідну землю, повідомляє Глухівська міська рада

45-річний Олександр – яскравий приклад справжнього українця. До повномасштабного вторгнення він багато років працював у місцевому ТОВ «Велетень», був високопрофесійним комбайнером-трактористом. Свою роботу обожнював, пишався, що дотичний до хліборобської праці, говорив, що ніколи не поміняє свій фах на щось інше. Але без роздумів вдягнув форму ЗСУ вже у перші дні рашистського вторгнення.

У Олександра попереду мали бути довгі й щасливі роки, наповнені турботою про родину, улюбленою роботою і спілкуванням з друзями, але ворожий снаряд обірвав його життя. За словами рідних, це сталось під час бою, Олександр прикривав евакуацію поранених.

Без батька залишились двоє донечок, у горі дружина і мама. Вся Глухівська громада співчуває рідним та близьким. Дорогі наші, розділяємо ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі.

Зараз вирішується питання з доставкою тіла додому. Точно про деталі прощання з героєм буде повідомлено пізніше.

Вічна пам’ять Герою!

 

comments powered by HyperComments
Нагору