Під Бахмутом загинув 35-річний воїн з Глухівщини

Втрата | 17:27, 25.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

…Тільки одна родина у нашій громаді сьогодні поховала військового – як інша отримала сповіщення про загибель.  Під Бахмутом, у районі населеного пункту Іванівське загинув молодший сержант Юрій Петрович ПРИЙМАЧОК (4.04.1988 – 22.05.2023)

35-річний Юрій Приймачок – виріс у селі Уздиця у дружній багатодітній родині. Після школи вступив до Путивльського педколеджу здобувати фах вчителя фізкультури, продовжив навчання у СумДУ ім.А.Макаренка, має диплом магістра ГНПУ. Працював у різних структурах, але знайшов себе у меблевій справі, був високопрофесійним майстром. Рідні кажуть, що Юрій жив у Києві, проте виконував замовлення з усіх куточків України, повідомляє Глухівська міська рада

У перший день повномасштабного вторгнення Юрій записався у тероборону. Був у Бучі, Ірпені, Чорнобилі, Херсоні. Говорив, що це був його свідомий вибір захищати Батьківщину, був готовий робити все, аби московські окупанти отримали по зубам. Останнім часом був у найгарячішій точці – як командир зенітно-кулеметного відділення одного із артилерійських підрозділів молотив рашистів під Бахмутом.
Щирі співчуття родині ГЕРОЯ: матері, братам і сестрам.
Вічна і світла пам’ять українському воїну Юрію Приймачку, який на полі бою з проявив кращі риси справжнього патріота.

Про дату і час прощання буде повідомлено пізніше. Наразі тіло загиблого доставляється додому.

comments powered by HyperComments