Перші 10 кисневих концентраторів прибули до Глухівської міськлікарні!

 Поділитися

Поділитися в

Днями журналісти Глухів.INFO анонсували передачу до медзакладу кисневих концентраторів, необхідних для надання допомоги пацієнтам, хворим на коронавірус. Це 45 – звичайних і 5 – високопотужних апаратів, виділених для Глухівської міської лікарні рішенням депутатів Сумської обласної ради.

Сьогодні, 23 листопада, перші 10 концентраторів було доставлено у медзаклад. Про це журналістам повідомив Сергій Носков, директор міськлікарні. Ще 40 планується доставити в найближчі дні.

На сесії Глухівської міської ради депутати мають проголосувати за прийняття концентраторів на баланс лікарні.

З кожним днем ситуація погіршується, все більше хворих звертаються в заклад. Для поліпшення стану пацієнтів Глухівської громади та суміжних громад необхідне кисневе забезпечення, яке можливе тільки за наявності кисневих концентраторів. Тим більше, що у Глухівській міськлікарні найближчим часом планується збільшення кількості ліжок для лікування COVID-19. Наступним етапом є проведення сесії і затвердження питання про прийняття виділених концентраторів на баланс лікарні. З’являється можливість надання більш кваліфікованої допомоги“, – коментує Сергій Володимирович.

 

comments powered by HyperComments