Переваги та особливості вибору пральної машини з вертикальним завантаженням

Споживач, Торгівля 12:31, 23.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

стиралки с вертикальной загрузкой

Побутова техніка – надійний помічник по господарству. Процес прання зі спеціалізованими машинами вимагає мінімум зусиль. Ринок пропонує багато моделей різної конструкції. Серед них виділяють дві основні групи пральних машин, які відрізняються способом завантаження білизни. Вертикальний тип популярний завдяки ергономічності та зручності. Розглянемо, як обрати кращу модель.

Особливості конструкції вертикальної пральної машини

У такій техніці люк для завантаження відкривається зверху. Габарити машини менше, ніж у фронтальної. Особливості конструкції обумовлюють такі переваги:

 • легко розташувати у невеликому приміщенні;
 • більший захист від дітей;
 • можливість додати речи у процесі прання;
 • не треба нахилятися при завантаженні одягу й білизни та при їх витягуванні.

Обираючи потрібні вам пральні машинки у Полтаві, звертайте увагу на характеристики та додаткові можливості. У продажу є два типи такої техніки:

 1. Автомат: виконує всі процеси згідно з обраною програмою, яку можливо змінювати. Потрібно тільки завантажити речи та ввімкнути відповідний режим.
 2. Напівавтомат: не підключаються до водопровідної системи, частину процесу прання треба виконувати вручну. До переваг належать економічність, низька ціна та компактність.

Технічні параметри вертикальних машин для прання

Ефективність та зручність у користуванні залежать від характеристик приладу. Серед великого асортименту варіантів, які представлені на сайті Алло, орієнтуйтесь при виборі на такі показники:

 1. Клас споживання енергії. Чим вище категорія, тим більш економічним буде прання. Регулюється розхід води та електроенергії.
 2. Обсяг завантаження білизни. Для маленької родини достатньо об’єму до 5 кг. Прання у великій кількості потребує обсягу завантаження 8–10 кг.
 3. Тип керування. При механічному способі самостійно налаштовують параметри. Сенсорний тип зручніше, передбачає тільки вибір режиму, а решту програма обирає сама.

Нові технології у вертикальних машинах

Додатковий функціонал забезпечує комфорт користування та якість прання. У продажу є моделі з такими функціями:

 1. Airflow: контроль вентиляції. Навіть із зачиненим барабаном всередині машини не утворюється цвіль.
 2. Fuzzy Logic: аналізує об’єм білизни і ступінь її забруднення. Прилад налаштовує тривалість процесу та необхідний об’єм води.
 3. Режим відкладеного прання: передбачається можливість включати програму у зручний для вас час. Машинка запуститься у потрібну годину навіть за вашої відсутності.
 4. Контролювальні функції: моніторинг вмісту піни, захист від протікання та дисбалансу.
 5. Smart-керування: налаштування та запуск програм за допомогою смартфону.

Компактні та ергономічні вертикальні машинки надійних виробників стануть незамінними помічниками та зробять процес прання легким та комфортним.

comments powered by HyperComments
Нагору