Перелік розширюється. Вже 8 із 10 громад Шосткинського району визнано такими, що в зоні бойових дій

Війна 17:51, 21.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

Наказом Мінреінтеграції затверджено оновлений перелік громад у районах бойових дій, на ТОТ та тих, що в оточенні. На основі цього переліку внутрішньо переміщеним особам здійснюватимуть виплати.  Перелік не є фіксованим – він регулярно актуалізується.

 Станом на 19.07.2022 року до оновленого переліку територіальних громад, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), входить 9 областей.

 Це територіальні громади Донецької (66), Харківської (51), Дніпропетровської (6), Луганської (37), Запорізької (55), Херсонської (49), Миколаївської (25), Сумської (20), Чернігівської (5) областей. Загалом у переліку наразі 314 громад.

На Сумщині вже 20 громад визнано такими, що у зоні бойових дій. В оновлений перелік додано Дружбівську громаду Шосткинського району.

 Таким чином у Шосткинському районі з 10 громад вже 8 визнано такими, що розташовані в районі проведення бойових дій: Глухівська, Есманська, Зноб-Новгородська, Свеська, Середино-Будська, Шалигінська, Шосткинська громади, а тепер і Дружбівська.

Усі внутрішньо переміщені особи, які перемістилися з цих громад, отримають грошову допомогу від держави.

Мінінтеграції інформує, що зазначений перелік формується за погодженням Міноборони на підставі пропозицій відповідних обласних та Київської міської військових адміністрацій.

У процесі визначення таких територій спираються на три ключові критерії. Це:
• території, що є тимчасово окупованими;
• території, що перебувають в оточенні (блокуванні);
• території, на яких тривають активні бойові дії.
Якщо ви зареєстровані в якійсь із зазначених областей, але ваша громада відсутня в цьому переліку, радять звернутися до своєї військової адміністрації (особисто або через гарячу лінію) й уточнити інформацію.
comments powered by HyperComments
Нагору