ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» на виборах депутатів Глухівської міської ради

Вибори | 11:21, 21.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

Після зміни влади у 2015 році місто зупинилось в розвитку. Влада займалась знесенням пам`ятників та перейменуванням вулиць.

Єдиним досягненням вважається будівництво декількох тротуарів. Попросту кажучи, ми дозволили себе обманути пустими обіцянками.

Тому, перше, що ми зробимо –  це зупинимо хаос, повернемо персональну відповідальність керівників за свій напрямок роботи.

Кожен професійний керівник повинен мати свободу дій в прийнятті рішень, але і, водночас, розуміти свою відповідальність за це.

Для нас найголовніше – це довіра людей, тому ми обіцяємо тільки те, що реально зможемо зробити разом з Вами, наші виборці:

 1. Залучення інвестицій в економіку міста шляхом створення спрощених процедур, отримання дозволів, надання земельних ділянок промислової зони під нові підприємства. Пошук побратимів з метою економічної та культурної співпраці, як в межах країни, так і за кордоном.
 2. Сприяння відновленню дії Державної цільової програми «Збереження культурної спадщини та розвиток туристичної інфраструктури м. Глухова Сумської області на 2012-2016 роки». А це – створення нових робочих місць, історичне збереження та збагачення міста, як архітектурної пам`ятки. Наше місто знаходиться на кордоні і повинно пропагувати нашу державу, як успішну країну.
 3. Проведення повної реконструкції всіх водопровідних, каналізаційних та теплових мереж, недопущення техногенних аварій в місті.
 4. Сприяння відновленню дії програми освітлення міста та сільських територій. В 21 сторіччі не повинно бути неосвітлених вулиць.
 5. Планове будівництво тротуарів та доріг, як у віддалених мікрорайонах, сільській місцевості, так і в центрі міста.
 6. Відповідність лікарень та фельдшерських пунктів сучасним стандартам. Залучення коштів для придбання діагностичного обладнання та продовження ремонту відділень.
 7. Затвердження програми придбання житла для працівників медичної галузі та забезпечення житлом лікарів.
 8. На базі бібліотеки створення сучасної медіотеки.
 9. Повна модернізація закладів культури.
 10. Створення сучасної спортивної інфраструктури на міському стадіоні «Дружба» та в школах міста.
 11. Наповнення центрального міського парку сучасною спортивною та розважальною інфраструктурою, а саме: будівництво тенісного корту, сучасного волейбольного та футбольного майданчиків, кінотеатру під відкритим небом.
 12. Залучення молоді до створення спортивних та соціально-культурних об`єктів у віддалених мікрорайонах і в сільській місцевості.
 13. Повна модернізація та осучаснення закладів освіти та дошкільних навчальних закладів. Наші діти та молодь повинні мати найкращу освіту.
 14. Завершення реставрації скверу Шевченка з встановленням фонтану.
 15. Проведення реставрації площі Свободи на основі відкритого архітектурного конкурсу, враховуючи побажання громади.
 16. Один з головних пріоритетів – це екологія. Обіцяємо розпочати  розчищення наших річок та озер. Інакше, скоро ми будемо жити в пустелі.
 17. В місті дислокуються військові частини, але соціальних умов для сімей військовослужбовців не створено. Надамо безоплатно землю під будівництво багатоквартирних будинків для військовослужбовців, залучивши кошти Міністерства оборони та Міністерства внутрішніх прав.

Наша команда буде працювати з добром і на добро для людей, бо світ навколо став злим, а ненависть та злоба домінують.  Ми виступаємо за християнські та сімейні цінності, які стримують людину від зла та нечистих помислів.

                Гуртуємося разом для добрих справ!

                Відновимо гордість за наше місто!

comments powered by HyperComments