Пекельне 1 липня: у Глухові від ворожих обстрілів постраждав ще один приватний будинок (Фото)

Війна, Суспільство 19:29, 11.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

Артобстріл російські війська здійснили напередодні вихідних, 1 липня, мішенню стали будинки мирних глухівчан. Того дня, близько 16 години вечора від прямого попадання снаряду постраждали будівлі по вулиці Лобачевського: у одних хазяїв згоріли всі господарчі споруди на подвір`ї, – у інших до тла вигорів будинок. Бійці ДСНС виїжджали на місце подій. Не залишилися осторонь й інші жителі вулиці та просто небайдужі до чужого горя городяни – загальними силами вони гасили пожежу, намагаючись врятувати житло постраждалих. На рахунок останнього, власниками оселі є люди похилого віку і тепер вони залишилися без даху над головою.

Як виявилося згодом, внаслідок ворожого обстрілу зазнало руйнувань домовладіння і сім`ї Карабка. Коли росіяни почали гатити по приватному сектору, Олена і Віктор в цей час перебували по своїм справам у місті. Коли ж повернулися, то їх застала гнітюча картина. Усе подвір’я було в уламках, якими пошкодило фасад будинку, гаражу, літньої кухні. Силою вибухової хвилі потрощило вікна будинку з боку дворового фасаду, зірвало частину крівлі, зрешетило дах гаражу, покарежило фронтон.

“Перше, що кинуловся в очі, коли зайшли у двір – це усіяна територія шматками пластику, гора цегли та дуже багато землі. Якесь стихійне безладдя, якщо стисло. Коли ж чоловік пішов оглянути дім з іншої сторони, то жахнувся масштабам руйнувань…які в такому випадку можуть бути емоції?!”, – в смутку розповідає жінка.

Через те, що сталося психологічний стан родини значно погіршився. Олена перебуває в оціпенінні, жінка боїться ночувати вдома. На даний час, сім`я власними силами намагається загоїти “рани” рідної будівлі.

Хто має бажання фінансово підтримати родину рахунок ПриватБанку: 4149 4991 5102 0540 Карабка О.В.

comments powered by HyperComments
Нагору