Педагог із Глухова визнана одним з кращих керівників гуртків в області

Конкурси 07:58, 28.04.2022
 Поділитися

Поділитися в

27 квітня в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбувся другий тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка – 2022».

До участі у конкурсі долучилися 24 творчі талановиті педагоги закладів позашкільної освіти області.

Учасників конкурсу привітала Вікторія Гробова, директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Лариса Тихенко, директор Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, ректор Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Юрій Нікітін.

Учасники поділилися власними професійно-творчими надбаннями та перспективами щодо пізнавальної, творчої, пошукової, науково-дослідницької роботи з вихованцями під час конкурсного завдання «Моє педагогічне кредо», що проходило у форматі онлайн.

За підсумками журі ІІ місце в номінації “Керівник гуртка -2022 художньо-естетичного напряму” посіла керівник театрального гуртка Глухівського міського центру позашкільної освіти, досвідчений педагог, майстер своєї справи Анна Анатоліївна Трофименко.

Кейс з теми “Модернізація акторської майстерності в театральних гуртках закладів позашкільної освіти” розкрив власний досвід і роботу театрального гуртка “Планета мрії”!

comments powered by HyperComments
Нагору