Паростки мирного майбутнього: діти з Березівської громади висадили «Дерева Перемоги»
Поділитися в
Копіювати посилання

Нещодавно вихованці гуртка ЛОК «Ігроленд», який діє на базі Березівського центру культури і дозвілля під керівництвом Ганни Лаптун, доєдналися до всеукраїнського флешмобу «Моє Дерево Перемоги». Про цю надихаючу подію повідомили на фейсбук-сторінці Землянківського сільського клубу.
Масштабний екологічний проєкт був ініційований Всеукраїнською екологічною лігою та Всеукраїнською дитячою спілкою «Екологічна варта». Організатори поставили собі за мету об’єднати українців навколо відновлення довкілля та створення нових зелених зон, які уособлюють силу, життя та незламну віру нашого народу.
Під час акції юні учасники з особливим трепетом та відповідальністю висаджували молоді саджанці. Для місцевої малечі ця праця стала можливістю зробити свій щирий внесок у покращення екологічного стану країни та символічно закріпити прагнення до миру на рідній землі.
Старання та активність вихованців гуртка ЛОК «Ігроленд» отримали офіційне визнання від організаторів заходу. Команда Березівського центру культури і дозвілля була нагороджена спеціальними сертифікатами, які підтверджують їхній внесок та турботу про природу.




