Палію з Глухівщини може загрожувати штраф до 153 тисяч гривень

Екологія | 08:07, 7.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

Днями під час рейду біля с. Кучерівка Глухівського району начальник відділу екоконтролю, ПЗФ, лісів та рослинного світу, тваринного світу та біоресурсів помітив дим, який розповсюджувався з боку поля. Наблизившись до джерела задимлення, екоінспектор виявив чоловіка, який підпалював стерню та пожнивні рештки на землях сільгосппризначення. Проте, побачивши співробітника Держекоінспекції, правопорушник втік з поля, навіть загубивши взуття та залишивши свій мопед.
На місце подій одразу було викликано оперативно-слідчу групу Глухівського ВП ГУНП в Сумській області, які внесли дану подію було до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст. 245 Кримінального кодексу України. За наявною в Інспекції інформацією, правоохоронці вже встановили особу порушника. Тепер йому може загрожувати штраф у розмірі від 91800 до 153000 грн.
Загалом, протягом 9 місяців 2020 року Державна екологічна інспекція у Сумській області вже виявила 29 порушень, пов’язаних із вогнем. Зокрема, за порушення вимог пожежної безпеки у лісах до адміністративної відповідальності притягнуто 15 осіб. Ще на 13 громадян складено протоколи за самовільне випалювання сухої рослинності та її залишків.
comments powered by HyperComments