Оригінальні та популярні імена на Глухівщині

Життя | 17:02, 24.07.2019
 Поділитися

Поділитися в

Питання надання дитині імені хвилює батьків впродовж 9 місяців очікувань на малюка та після його народження. Це рішення дуже важливе, адже, обираючи ім’я для свого чада, батьки надають йому своєрідну формулу долі та ключ до життя. Повідомляє Глухівський міськрайонний відділ ДРАЦС ГТУЮ у Сумській області.

Серед зареєстрованих фахівцями юстиції Глухівського району за 6 місяців 2019 року імен популярними залишаються Софія, Вероніка, Варвара, Кіра, Анна, Марія, Єва, Мирослава, Давид, Артем, Єгор, Захар, Назар. Називали новоспечені батьки своїх продовжувачів роду й оригінальними та рідковживаними іменами. Наприклад, серед дівчат на Глухівщині зареєстрували Кароліну, Ніку, Еліну, Міланію, Ілону, Ємілію, Васілісу, Алевтину, Аміну, Тею, хлопчиків – Михаїла, Ріната, Даніяра, Святослава, Ростислава.

Варто зазначити, що урядом прийнята ініціатива від Міністерства юстиції України єМалятко, яка дозволить батькам в онлайн-режимі 10 базових державних послуг, пов’язаних з народженням дитини. Зокрема мова йде про державну реєстрацію народження дитини, реєстрацію місця проживання малюка, призначення державних виплат при народженні дитини, внесення відомостей про дитину до реєстру пацієнтів, внесення відомостей до реєстру платників податків, видачу посвідчень батькам багатодітних сімей та призначення допомоги дітям, які виховуються в багатодітних сім’ях, та інше.

За І півріччя в Глухівському районі народилось 163 малюків, з них 87 дівчат та 76 хлопчиків.

comments powered by HyperComments