Ой радуйся, земле, Син Божий народився: Вихованці Духовно-Просвітницького центру у Глухові готують відеовиставу

Суспільство | 17:01, 6.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

Онлайн-трансляції заходів торкнулись різних установ і закладів. У незвичному форматі цьогоріч буде проведено різдвяний театр ляльок у Духовно-Просвітницькому центрі при Соборі Трьох Святих Анастасій у Глухові. Створений руками однієї із вихованиць центру він представляє собою прообраз Віфлеємської печери. З вишуканою панорамою, рухомими героями, колискою для немовля, зіркою, яка світиться, планується відтворити сцену народження Спасителя.

Зазвичай вихованці та педагоги організовують на честь свята Різдва театралізований захід за участю вихованців центру, запрошують глядачів, проводять конкурси і роздають ласощі. У цьому році з метою дотримання протиепідмечних заходів задля безпеки дітей та працівників Духовно-Просвітницького центру планується відзняти лялькову виставу на відео, аби потішити і малечу, і дорослих, донести до містян святковий настрій.

Як пояснила директор Духовно-просвітницького центру Світлана Решетнікова, через пандемію вимушені дотримуватись загальноприйнятих правил, тож постанова-спогад про народження Христа буде відтворена через лялечок, через маленький театрик.

 

comments powered by HyperComments