Офіційний сайт повної версії Парі Матч

Суспільство | 11:19, 26.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Parimatch – являє собою відому букмекерську контору, яка працює через інтернет. Букмекер пропонує просунутий сайт з широким функціоналом, який адаптований не тільки для ПК, але також і для мобільних телефонів. Крім того, є окремий мобільний додаток для смартфона. Він куди зручніше ніж сайт. Такий упор на мобільну версію зроблений не спроста, так як за статистикою вже більше половини користувачів роблять ставки саме за допомогою смартфонів, а не ПК. Стаття нижче розповість не тільки про версії для смартфона, але також розкриє як, здійснюється Парі матч вхід мобільна версія.

Офіційна повна версія сайту Парі Матч https://qroom.com.ua/ надає українським гракам вільний доступ до ставок на спорт. Зовні веб-ресурс виконаний в класичних фірмових жовто-чорних кольорах букмекера.

Вхід в мобільну версію Парі матч через браузер

Нові користувачі Паріматч, часто задаються питанням про те, як зайти в особистий кабінет за допомогою мобільного телефону. Процес того, як зробити Парі матч вхід мобільна версія, не сильно відрізняється від такого через комп’ютер. Однак, є важлива умова, гравці повинні бути зареєстровані, і вже після цього можна заходити в особистий кабінет. Реєстрацію можна провести прямо з ПК, так і з мобільного телефону.

Після того як реєстрація, і що головне підтвердження особистих даних буде завершені, користувачі зможуть заходити в свій профіль без обмежень використовуючи смартфон. Для того щоб зайти в особистий кабінет через мобільний браузер, потрібно:

  1. Відкрити сайт Parimatch і на головній сторінці знайти кнопку «Вхід», яка розташована в верхній частині.
  2. Після того як користувач на неї клацне, то відкриється нове вікно, де будуть два рядки, куди потрібно вписати свої дані, затверджені при реєстрації.
  3. У верхньому рядку потрібно ввести свій номер мобільного телефону, або платіжний номер, або ж адресу електронної поштової скриньки.
  4. Нижче вводимо свій пароль.
  5. Після цього потрібно ще раз перевірити введені дані, а потім натиснути на іконку «Вхід».

При правильному введенні даних, буде здійснено автоматичний вхід в особистий кабінет. Гравцям більше не знадобитися Парі матч комп’ютерна версія, щоб здійснювати грошові ставки на спорт, а також поповнювати свій рахунок або ж виводити гроші, все це можна робити прямо з екрану смартфона.

Не можно не освітіти таку важливу подію, Як Євро-2020. Ось вам ТОП-10 фактів о збірній України https://fdlx.com/articles/116679-top-10-faktov-o-sbornoj-ukrainy.html – самій міцній команді з хорошим підбором виконавців.

Вхід за допомогою мобільного додатку

Паріматч володіє якісним мобільним додатком, який можна завантажити під пристрої з Android, так і для пристроїв з iOS. Додаток для обох систем ідентичний, але при цьому відмінності безпосередньо в установці. Якщо для айфона, його можна завантажити прямо з фірмового магазину, просто ввівши Parimatch в пошук, то для андроїд-смартфонів все дещо складніше.

Перед установкою потрібно переконатися в тому, що в налаштуваннях смартфона є галочка навпроти пункту «установка з невідомих джерел». Після цього потрібно зробити наступне:

  1. Зайти на офіційний сайт букмекерської контори з телефону.
  2. На головній сторінці знаходимо розділ під назвою «Mobile».
  3. Там потрібно натиснути на кнопку «Завантажити на Андроїд».
  4. Почнеться закачування, після її завершення буде запропонована автоматична установка програми та з цим потрібно погодитися.
  5. Коли програма встановлена, то в її можна увійти.

Перед тим як зайти, повинна бути проведена в Парі матч реєстрація, тільки тоді можна відвідати особистий кабінет. Відкривши мобільний додаток, він відразу запропонує ввести свої дані для входу, і тут все ідентично описаному раніше. Спершу потрібно ввести свій пароль, номер телефону, або поштову скриньку. Якщо все зроблено правильно, потрібно натиснути кнопку «Увійти». Після цього, гравець потрапить в свій профіль.

Особливості програми на телефон

Мобільний додаток Парі матч пропонує кілька переваг. По-перше, це швидка робота, зручний для користувача інтерфейс. Повний функціонал комп’ютерної версії зібраний в зручній невеликій програмі на телефон. Важлива перевага також у тому, що для роботи в країнах, де сайт заблокований, не потрібно шукати дзеркала, додаток завжди працює без обмежень.

Висновок

У статті було розібрано то, як зробити вхід через смартфон в Паріматч. Докладно розглянуті всі доступні варіанти входу, а саме за допомогою сайту, так і через фірмовий додаток. Також розкрито як скачати Парі матч на свій смартфон, під керуванням будь-якої з систем.

comments powered by HyperComments