Офіційно! Від завтра більшість школярів Глухова йдуть на “дистанційку”

Офіційно 19:14, 25.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

Всі учні 5-11 класів міських шкіл та Некрасівського НВК з 26 січня по 6 лютого переводяться на дистанційну форму навчання.

Відповідне рішення сьогодні, 25 січня, прийняла міська комісія з ТЕБ та НС, інформує Глухівська міська рада. Члени комісії під головуванням міського голови Надії ВАЙЛО обговорили захворюваність на ковід та ГРВІ у закладах освіти. За інформацією директорів шкіл, у ЗОШ №1,№3, №6 та у Некрасівському НВК ситуація важка, там по 40-60% класів вже на дистанційному навчанні. Хворіють діти, педагоги, працівники. Натомість у інших закладах освіти ситуація поки не викликає занепокоєння, але всі розуміють, що кількість людей на самоізоляції та хворих змінюється щогодини.
Після обговорень і врахування думки медиків та освітян вирішено рекомендувати закладам загальної середньої освіти Глухівської громади перевести 5-11 класи на дистанційку у всіх міських школах та Некрасівському НВК.
Учні 1-4 класів будуть навчатись, крім початкової ланки у ЗОШ №1 та ЗОШ №6.
При цьому всі керівники усіх закладів освіти мають щоденно аналізувати рівень захворюваності на ГРВІ та коронавірус з тим, щоб за потреби перевести на дистанційну форму навчання окремий клас.
У Глухівській школі мистецтв ім. Максима Березовського залишаються тільки індивідуальні заняття. МЦПО та ДЮСШ поки групових занять офлайн не проводитимуть.
Мета таких заходів – розірвати ланцюжки зараження, зменшити кількість хворих.

Нагадаємо, у нинішню хвилю коронавірусу почали масово хворіти діти, 90% з яких – учні 5-11 класів. Так, наразі офіційно діагноз мають 32 школяра.

700 учнів залишаються вдома з підозрою на ГРВІ.

comments powered by HyperComments
Нагору