Одну із шкіл Глухова відібрали для пілотного проєкту з сучасного вивчення інформатики

Освіта | 20:50, 20.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

З вересня у 50 школах стартує пілотний проєкт нового навчального курсу Інформатика NewG, який стане частиною державної реформи IT-освіти. Серед учасників є одна школа з Сумської області.

Для участі в пілотному проєкті відібрали Глухівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №6 Глухівської міської ради Сумської області.

Загалом за результатами було відібрано 50 закладів загальної середньої освіти, що візьмуть участь у пілотному проєкті, а саме: 13 закладів з обласних центрів, 14 сільських, 17 міських і 6 столичних.

Зазначається, що курс допоможе зробити уроки інформатики цікавими та зрозумілими для школярів.

Пілотування нового змісту та ресурсів предмета Інформатика розпочнеться 1 вересня 2022 року. Перед початком кожної навчальної чверті проводитимуться вебінари та тренінги для вчителів інформатики закладів-учасників.

 У межах проєкту передбачається:

  • створення нового контенту для 1-11 класів;
  • розробка освітніх ресурсів для вивчення інформатики з подальшим розміщенням у вільному доступі на сайті Всеукраїнської школи онлайн;
  • залучення найкращих українських і європейських ІТ-експертів.

1 вересня 2023 року створені ресурси масштабуються на всі заклади загальної середньої освіти та будуть доступні на платформі Всеукраїнська школа онлайн.

comments powered by HyperComments