Обладнані усім необхідним якісні укриття у закладах освіти та медицини Сумщини – це вимога сьогодення

Суспільство | 15:59, 25.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Голова Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх разом із Сумським міським головою Олександром Лисенком здійснив перевірку облаштування укриттів, які знаходяться на території навчальних закладів, лікарень, також оглянув захисні споруди в житлових будинках.

Проінспектувавши ряд укриттів у школах і дитсадках, Володимир Артюх зазначив, що попри воєнний стан діти, там де це можливо, мають навчатися у школах. Мова, звісно, йде не про 20-ти кілометрову зону, а про ті райони та міста, які знаходяться у відносній безпеці. А очна форма навчання має відбуватися тільки за наявності в школі або неподалік від неї укриття.
«Саме тому ми й вирішили перевірити, на скільки місто Суми готове до нового навчального року, і яке завдання на літніх канікулах мають виконати органи влади та керівництво навчальних закладів, щоб створити всі умови для безпечного та комфортного навчання школярів, – зазначив очільник області. – Важливо облаштовувати укриття таким чином, щоб їх могли використовувати не лише як місце, де слід перечекати повітряну тривогу, але й як простір для навчання».

Деталі – за посиланням: http://surl.li/hgsli

comments powered by HyperComments