О ситуации с коронавирусом в Глухове: сводка на 27 апреля + видео

 Поділитися

Поділитися в

Согласно информации, предоставленной медицинским директором КНП Глуховской городской больницы Валентиной Барахович, ситуация в городе остается контролируемой, до сих пор в Глухове не зарегистрировано случаев коронавирусной инфекции COVID-19. По состоянию на утро 27.04.20 г. в больнице находится 94 пациента при наличии 260 комплектующих мест:

“Всі хворі госпіталізовані за екстреними показниками. Хворі, які б мали ознаки пневмонії чи підвищеної температури на сьогоднішній день відсутні. Тиждень тому ми обстежили тих хворих, які знаходилися в терапевтичному відділенні на пневмонію – це були 5 осіб – результати ПЛР негативні. Проводиться робота по забезпеченню інфекційного відділення засобами індивідуального захисту на випадок поступлення хворих. На сьогоднішній день хворих не зареєстровано”, – сказала Валентина Барахович.

Главврач КНП “ЦПМСД” Лариса Федоряко напомнила жителям города о том, что в случае возникновения симптомов ОРВИ лучше оставаться дома, избегать контакта с другими людьми – это уменьшит вероятность распространения инфекции. Важно не медлить, а обратиться к семейному врачу

“Пам`ятайте телефони за якими можно телефонувати цілодобово: до терапевта – 066-661-03-67, до педіатра –  066-661-05-30. У разі підозри коронавірусної інфекції до вас буде направлено мобільну бригаду, лікарі зроблять забір біологічних зразків, які в подальшому будуть направлені до вірусологічної лабораторії м. Суми”, – подчеркнула главный врач Глуховской “ЦПМСД”.

Заведующая Глуховским отделением Сумского областного лабораторного центра МОЗ Украины Марина Матвиенко рассказала о несбавляемых масштабах распространения коронавирусной инфекции в мире и количестве заболевших на территории области за выходные:

“Пандемія не зменшує свої темпи. Кількість інфікованих в світі досягла трьох мільйонів осіб. В нашій області за вихідні захворіло 5 осіб – це Конотопський, Кролевецький райони та додається м.Ромни. На території Глухова і Глухівського району випадків COVID-19 не зареєстровано.” , – прокомментировала Марина Матвиенко.

 

 

comments powered by HyperComments