Новопризначений начальник Глухівської поліції розповів про службу, правопорушників та роботу у колективі

Інтерв'ю 10:25, 28.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

Як вже повідомлялось, 25 травня Сергія Буханістого офіційно призначено на посаду начальника Глухівського відділу поліції.

Сергій Володимирович – уродженець Глухівщини, народився 1978 року, в Шалигіно. Працював на посаді заступника начальника поліціїї, з листопада минулого року виконував обов’язки начальника відділу.

Журналісти Глухів.Інфо взяли інтерв’ю у нового начальника Глухівського ВП, поцікавилися про пріоритетні завдання керівника, роботою відділу в умовах карантину, вияснили, яка криміногенна обстановка в місті та районі.

Як давно працюєте в органах?

У 1996 році закінчив Глухівський агротехнічний коледж, після служби в армії влаштувався на роботу в правоохоронні органи. А в 2006 закінчив Національну академію внутрішніх справ в Києві.

В органах працюю вже більше 20 років, досяг звання підполковника.

Яке першочергове завдання ставите в забезпеченні правопорядку в місті?

Глухів залишається єдиним містом в області, в якому відсутня система відеоспостереження. У Глухівському районі вже встановлені камери з функцією розпізнавання номерних знаків. Вони забезпечують посилений громадський порядок, захист і безпеку громадян.

Виконавчим комітетом Глухівської міськради прийнято рішення придбати та встановити камери відеоспостереження і в Глухові. Такі заходи, безумовно, покращать показники розкриття більшості злочинів.

У бюджеті передбачено 800 тис. грн (витрати заплановані на 2021 та 2022 рр. по 400 тисяч). Ймовірно, сервери будуть встановлені у міському відділі поліції.

Яка криміногенна обстановка в місті?

Показники розкриття злочинів зростають, у поточному році злочинів стало набагато менше. Сумною залишається статистика ДТП. Їх, на жаль, фіксується все більше. Перевищення швидкості, водіння в стані алкогольного сп’яніння – часті випадки затримання.

На період карантину спостерігалося затишшя, адже громадяни перебували вдома. Є і мінуси. Істотно збільшилася кількість викликів з повідомленнями про домашнє насильство. Крім того, є громадяни, які дзвонять до поліції з хибними викликами. І такі випадки непоодинокі. Так, з початку року, згідно статистичних даних, зафіксовано 68 таких викликів.

Чи подобається працювати в поліції?

Подобається, не зважаючи на ненормований робочий день. Рано на роботі, пізно повертаюсь додому. Велике значення має колектив, всі на своїх місцях, укомплектований штат. Кожного ранку проводимо наради, окреслюємо задачі по розкриттю злочинів та їх профілактиці.

comments powered by HyperComments
Нагору