Невідомі потвори тримають в страху одне із селищ Глухівщини

Тварини | 21:46, 9.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

Невідомі звірі кілька місяців тримали в страху село Уздиця, що на Глухівщині, нападаючи на домашню птицю. Жителі населеного пункту звернулися до журналістів з проханням висвітлити болючу тему та попередити людей, щоб були обережними.

В Уздиці знайшли чоловіка, який першим познайомився з дивною твариною. «Біля нашого будинку розташована нежила покинута оселя, яку ми використовуємо для утримання підсобного господарства, – розповідає Леонід. – Там ми тримали 25 бройлерів. Аж раптом онука біжить і кричить: «Діду, щось кури не так пищать!», і я вискочив із двору, побіг до того будиночку. І тут із дверей вискакує якась жива істота, яку навіть описати важко. Вона схожа на всіх тварин відразу, але водночас – ні на яку конкретно. Така страшна, аж моторошно: розміром з півметра, як звичайна собака, але зовсім гола – без шерсті, дуже худюща – лише самі кістки, причому гострі, аж випинають. Морда – видовжена і худа, кістлява. Колір незрозумілий, більш до коричневого. І все тіло вкрите якимись язвами та лишаями. Ось така потвора! Мене вразило те, що, попри жалюгідний вигляд, істота виявилася дуже спритною – швидко побігла і зникла в хащах».

Зі слів співрозмовника, незвана гостя залишила після себе велику неприємність: по сараю валялись бройлери з відкушеними головами та висмоктаною кров’ю. Але самі тушки ще були живі! У той же день дружина господаря розповіла про те, що сталося, представникам Глухівської РДА. Чиновники пообіцяли розібратися, а сусіди, дізнавшись про історію з потворою, підняли жіночку на сміх. Мовляв, у неї щось із головою трапилося, раз таке вигадала! Але об’єктом насмішок ця пані була недовго, адже через пару днів невідома істота навідалась і до тих сусідів, знищивши купу домашньої птиці. Згодом жертвами «чупакабри» стали й інші господарства.

Враховуючи те, що кури та бройлери – основне джерело доходу багатьох сімей, і є донором бюджету селянина, кожна відкушена голова являла собою мінус у гаманці. Кілька місяців мешканці Уздиці перебували у страху за своє господарство та не знали, як позбавитися тієї невідомої тварини. Та, як виявилося, вона приходила до села не сама, а їх було декілька. Леонід  розповів, що власними очима бачив у своєму дворі – у різний час і різного розміру. Чоловік чітко розгледів відмінності в довжині тіла «лісових красунь».

Крім того, звірюг бачили не лише уздичани, а й люди, що привозять на автомобілі хліб. Продавці хлібо-булочних виробів стверджують, що двічі стикалися з якимись дивними тваринами, що лежали посеред вулиці. Місцеві мешканці говорять, що бачили «чупакабр» і біля колодязя. Так ось, коли наявність невідомих потворних істот стала темою № 1 в бесідах уздичан і люди вже не боялися виглядати хворими на голову, тому що про їх існування знали абсолютно всі, народ об’єднався і написав колективне звернення до голови Глухівської районної адміністрації. Крім того, люди звертались до сільського голови Олександра Дадакова та місцевого депутата. Але ті сказали, що стріляти в межах села заборонено, а голими руками тварину не вхопиш – тим більшк, щоб її спіймати, треба знати, як вона виглядає, а ні в кого нема навіть фотографії цієї істоти. Сільський голова пропонував жителям Уздиці зробити речовий доказ на камеру, але ніхто так і не зробив.

Що ж стосується керівництва району, то заступник голови РДА Володимир Картавий розповів, що дійсно, мешканці села написали у зверненні про наявність в населеному пункті істоти, не схожої на типових представників тваринного світу. Зі слів Володимира Григоровича, з цього приводу була проведена нарада зі спеціальною постійно діючою комісією з даних питань, були надані розпорядження, згідно з якими був проведений ряд заходів із залученням сектору з надзвичайних ситуацій, управління держспоживсоюзу, товариства мисливців та рибалок та інших служб. До справи був задіяний держлісгосп на чолі з Василем Кацалапом. Загальними зусиллями очистили територію Уздиці від чагарників та порослі, вичистили місця ймовірного перебування невідомих істот, а потім мисливці пустили спеціально навчених собак шукати їх слід. Але все виявилося марно: керівництво району та профільні фахівці так і не знайшли тих дивних звірів.

Люди вважають, що мова йдеться саме про чупакабру, просто ніхто не хоче чим займатись та афішувати. На момент приїзду до Уздиці журналістів, селяни відмічали відсутність подібних набігів зі сторони хижаків. Мовляв, щось останнім часом всі кури цілі. Куди подівалися ті жахливі істоти, не знає ніхто. Та деякі мешканці села все ж вважають, що звірі невідомого походження просто змінили місце дислокації та відійшли до іншого населеного пункту.

Джерело: Кур`єр

comments powered by HyperComments