Недільна школа собору Трьох Анастасій у Глухові виграла планшет

Суспільство | 14:15, 22.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

«Найщиріші слова подяки хочемо висловити всім працівникам БФ «ФАВОР» за організацію та проведення цікавих конкурсів для вихованців і вчителів недільних шкіл. Це гарний досвід для всіх нас.

Ми з нашими вихованцями втретє приймаємо участь і ось з Божою допомогою потрапили до списку переможців.

Сьогодні, в день пам’яті преподобного Сергія Радонезького, ми отримали Приз – новенький планшет фірми Lenovo. Подарунок прийшов Новою поштою саме тоді, коли батюшка вручав дітям грамоти і подарунки за участь у фотоконкурсі «Наша дружня сім’я». Всі сім’ї враз перетворилися на одну велику церковно-приходську родину, в якій кожен радів за успіх у спільній справі.

Низький Вам уклін, дорогі наші друзі з благодійного фонду «Фавор», за Ваші небайдужі серця, за Ваші труди во Славу Божу. Спаси Вас Господь!» – висловила подяку Світлана Решетнікова.

Світлана Володимирівна, викладач недільної школи собору Трьох Анастасій, очолила номінацію «ВІДЕОУРОК» Всеукраїнського відеоконкурсу серед викладачів недільних шкіл УПЦ «ВІДКРИТИЙ УРОК» організатором якого є БФ «ФАВОР».

Журі відзначило креативність роботи педагога у розкритті теми уроку «Житіє блаженної Ксенії Петербурзької» з використанням малюнків учнів, авторські вірші педагога, цілісність викладення теми і можливість використання підготовленого видеоуроку іншими педагогами:

comments powered by HyperComments