Не всі школи Глухівської громади повернуться до навчання в понеділок

Освіта 17:51, 19.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Очне навчання дозволено лише кільком школам. Інші і надалі на дистанційному навчанні. Причина – невакциновані працівники.

Головною умовою виведення школярів і студентів з дистанційного навчання є 100% вакцинація працівників кожного окремого закладу освіти. Початкові класи цей тиждень вже навчались очно.

За інформацією міськради, наразі на території Глухівської громади готові вийти з дистанційки ліцей-інтернат, НВК №4, ДЮСШ. У Дунайці, Некрасовому, ЗОШ №2 мають вакцинуватись другою дозою останні працівники, тож там навчання може розпочатись вже у вівторок-середу.

Вакцинація продовжується, а тому до даного критерію щодня наближатимуться інші школи.

З понеділка 22 листопада учням 5-11 класів дозволено повернутися до навчання у шкільних кабінетах. Відбудеться це у рамках виконання рішення міської комісії з ТЕБ та НС.

Сьогодні, 19 листопада, на засіданні комісії під головуваням міського голови Н.Вайло розглядалось питання організації навчання. Зважаючи на деяке покращення епідситуації, вирішено надати дозвіл на організацію освітнього процесу за очною формою навчання з 22 листопада 2021 року для закладів загальної середньої, позашкільної, фахової передвищої, вищої освіти за умов дотримання закладами освіти вимог «червоного» рівня епідемічної небезпеки згідно постанови Кабінету Міністрів України № 1236 від 09.12.2020 року «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами.

comments powered by HyperComments
Нагору