Наслідком обстрілу на Глухівщині стали руйнування, вбита худоба і поранений парубок, якому потрібна допомога

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні по обіді сім`я Людмили Литвинчук зі Студенку перебувала вдома, разом з дітьми вони чаювали на кухні. Як раптом дім здригнувся від влучання ворожого снаряду – вибух був потужним: повилітали вікна, двері…оселя стала сипатися і горіти на очах у жінки. Людмила почала голосно гукати дітей, щоб якомога швидше залишити палаючий будинок і спуститися у підвал. Поспіхом вони бігли на вулицю. Вже на дворі жінка побачила, що старшого Максима немає, тож швиденько повернулася назад і побачила дитину у коридорі – він лежав зі скривавленою ногою на підлозі.

“Я кажу йому, синочок, вставай, рідненький…допомогла йому підвестися і спуститися у підвал. Поки чекали швидку, сину стало зле – була сильна кровотеча. Максиму побило уламком ногу. Погреб у нас не обладнаний так, щоб можна було прилягти, а стояти у нього просто не було сил. Тут племінник на машині під`їхав, ми сіли і полетіли на зустріч швидкій, бо кожна секунда на той момент здавалася роком.”, – розповідає Людмила.

Зі слів жінки, вони перемістили пораненого Максима у карету швидкої, у Глухівській міській лікарні його прооперували. Ймовірність того, що уламки, які потрібно витягнути, поки що лишається. Хлопець знаходиться під пильним наглядом медиків.

Людмила розповідає, що з лікарні зателефонувала чоловікові спитати, що відбувається вдома. І він сказав, що будинок зруйновано – речі і все інше, що наживали роками, вщент згоріло. Окрім цього, снарядом вбило дві корови, одну поранило. Що з іншою худобою поки невідомо. Та попри цей страшний для родини день, Людмила благає тільки про те, щоб її Максим видужав: “Це було щось страшне, це був такий жах, що я не можу передати. Так, в нас нічого немає, залишилися без крівлі над головою, голі й босі. Але головне, щоб синок став на ноги!”

17-річний Максим вчиться на агронома у Глухівському агротехнічному коледжі. У Людмили є ще менший 12-річний син, який навчається у ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Допомога небайдужих людей у даній ситуації точно не буде зайвою. Отже, залишаємо номер карти Ощадбанку, на який можна перерахувати кошти: 5167803212101229 Литвинчук Людмила Анатоліївна

Кожна гривня буде потрібною сім`ї, тому не соромтеся маленьких сум і репостів

 

 

comments powered by HyperComments
Нагору