Нардеп відзначив глухівчанина за вагомий особистий внесок у розвиток молодіжної політики

Суспільство | 17:37, 17.10.2024
 Поділитися

Поділитися в

17 жовтня відбувся молодіжний форум “Вільно мріяти “, на яких були присутні поважні гості, що взяли участь у панельній дискусії з молоддю.

Андрій Кідименко – член молодіжної ради при СМР був відзначений подякою від народного депутата Михайла Ананченка за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку молодіжної політики Сумської міської територіальної громади та з нагоди відзначення Міжнародного дня молоді.

“Я отримав дуже багато драйвових емоцій, мені було дуже приємно отримувати таку нагороду. Також, я мав можливість поспілкуватися з високопосадовцями, які поділилися з нами своїм досвідом і провели для нас панельну дискусію.
Продовжую і надалі розвивати молодіжну політику з командою, бо разом ми – змінотворці!“, – поділився враженнями глухівчанин.

Андрій Кідименко — медик за освітою, закінчив фаховий медичний коледж у Глухові. Нині він продовжує вдосконалювати і розвивати набуті за роки навчання та практики навички вже у Сумському державному університеті. Молодий чоловік має активну життєву позицію, цілеспрямований, вмотивований. Саме завдяки цим якостям він є амбасадором СумДУ, волонтером Міжнародного Червоного Хреста України та Головою Загону Швидкого реагування міста Суми та області та ГО «Добробат Суми».

З одержаною відзнакою Андрія, як вихованця привітав керівник військово-патріотичного клубу “Мужність” Кирило Ященко.

comments powered by HyperComments