Найближчими днями мешканців Сумщини просять бути обережними та уникати масових скупчень

 Поділитися

Поділитися в

8 та 9 травня українцям рекомендують уникати масових скупчень, не відвідувати ліси, особливо на територіях, що були під окупацією, а також особливо дослухатись та не ігнорувати сигнали про повітряні тривоги.

– Прошу всіх наших громадян – і особливо цими днями – не ігнорувати сигналів повітряної тривоги. Будь ласка, це ваше життя, життя ваших дітей. А також чітко дотримуватися розпоряджень щодо громадського порядку та комендантської години, які є в містах і громадах.
Обов’язково дотримуйтеся, будь ласка, заборони на відвідування лісів у тій місцевості, яка була окупована. Там зберігається велика загроза від мін і розтяжок, які залишилися після російських військових, – зазначив у відеозверненні Президент України Володимир Зеленський.

Про це ж написав у своєму Телеграм-каналі і голова Сумської обласної воєнної адміністрації Дмитро Живицький: 

– Наближаються травневі свята 8 та 9 травня. В ці дні з боку росії можливі провокації, терористичні акції, у яких росіяни потім звинуватять Україну. Ми готові до різних подій. Прошу всіх бути максимально обережними і за можливості уникати скупчення людей. Тихих нам вихідних, Сумщина!

comments powered by HyperComments
Нагору