На всеукраїнських змаганнях з судномодельного спорту глухівчанин показав вищий пілотаж

Спорт | 10:38, 18.07.2019
 Поділитися

Поділитися в

З 10 по 14 липня 2019 року у місті Київ відбулися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з судномодельного спорту, моделі секції «М» (швидкісні радіокеровані).

Сумську область представляли найсильніші спортсмени, призери міжнародних змагань, чемпіонатів Європи, Всеукраїнських змагань: майстер спорту – Борщ Дмитро, кандидати у майстри спорту – Туман Кирило та Науменко Іван. Уперше брав участь у змаганнях такого рівня Чечель Олексій.

Змагаючись із представниками команд міст: Києва, Чернігова, Полтави, Миколаєва та інших, команда Сумщини, у нелегкій боротьбі, стала абсолютним переможцем, завоювавши І командне місце.

У особистому заліку: Борщ Дмитро зайняв три перших місця у класі моделей: mini MONO, F-3-E, mini ECO team, друге місце у класі моделей F-1-E, третє місце у класі моделей ECO mini expert; Науменко Іван – перше місце у класі моделей ECO mini team. Вихованець центру Туман Кирило виконав норматив майстра спорту України та зайняв два перших місця у класі моделей: ECO mini, F-1-E.

Підготували команду керівник гуртка «Судномоделювання» Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради Сумської області Грудина Микола Михайлович та керівник гуртка «Судномоделювання» комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Кушнір Анатолій Іванович.

За підсумками змагань учасники були нагороджені медалями, дипломами та Кубком Українського державного центру позашкільної освіти, – повідомляється на сайті Сумського ОЦПО