Художественная ковка

На території міста Глухова та Глухівського району відбудуться всеукраїнські стратегічні навчання

Суспільство | 13:31, 10.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

З 19 до 26 вересня 2020 року на території міста Глухова та Глухівського району відбудуться всеукраїнські стратегічні навчання з призовом військовозобов’язаних запасу та військових частин «Об’єднані зусилля-2020».

Про це повідомив військовий комісар Глухівського об’єднаного міського військового комісаріату Сергій Харченко під час семінару-наради сільських, селищних голів.
У ході зустрічі обговорили питання організації та проведення навчань, зокрема умови відбору військовозобов’язаних, етапи проведення зборів та інше. В навчаннях братимуть участь 130 осіб.

Заступник голови Глухівської районної державної адміністрації Володимир Картавий зазначив, що в умовах пандемії коронавірусу учасників навчань з тероборони тестуватимуть на COVID-19 методом ІФА, яке необхідно провести протягом трьох днів до початку навчань.

«Проведення навчань обумовлені необхідністю перевірки потенціалу підрозділів територіальної оборони. Ми не можемо недооцінювати рівень загрози і повинні належним чином виконувати завдання Президента України щодо підвищення обороноздатності регіону. Тому прошу відповідально віднестися до усіх поставлених завдань», – зауважив голова Глухівської районної державної адміністрації Сергій Мінаков, звертаючись до сільських, селищних голів.

Глухівська районна державна адміністрація
comments powered by HyperComments