На Сумщині зруйновано міст через Сейм

Суспільство | 13:58, 14.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

У зв’язку із руйнуванням мосту через річку Сейм у селі Озаричі Конотопського району, проїзд зазначеною ділянкою тимчасово неможливий. Про це повідомляє Попівська сільська рада.

Постраждалих внаслідок події немає.

Рух транспорту спрямовано в об’їзд через м. Батурин.

“Просимо мешканців та водіїв враховувати цю інформацію під час планування поїздок”, – йдеться у повідомленні.

comments powered by HyperComments