На Сумщині зруйновано міст через Сейм
Суспільство | 13:58, 14.06.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

У зв’язку із руйнуванням мосту через річку Сейм у селі Озаричі Конотопського району, проїзд зазначеною ділянкою тимчасово неможливий. Про це повідомляє Попівська сільська рада.
Постраждалих внаслідок події немає.
Рух транспорту спрямовано в об’їзд через м. Батурин.
“Просимо мешканців та водіїв враховувати цю інформацію під час планування поїздок”, – йдеться у повідомленні.