На Сумщині заморозилось будівництво «стіни» на кордоні з Росією

Новини | 08:38, 19.10.2019
 Поділитися

Поділитися в

У 2014 році Кабмін ініціював проект з облаштування українського держкордону з Росією. Його повинні реалізувати до 2020 року, проте поки, як повідомив новий голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко, роботи не ведуться в Сумській області. Про це він розповів у програмі «Голобородько» на 24 каналі. Він зазначив, що облаштування «стіни» майже завершено в межах Харківської області. Також роботи тривають у межах Чернігівської та Луганської областей. Зате в Сумській області зміцнення не будують, додав Дейнека.

«Чомусь зовсім не здійснюються роботи в межах Сумської області, яка досить активна в питанні протиправної діяльності на державному кордоні. Ну, у мене будуть відрядження незабаром на ділянку Сумського прикордонного загону. Я хочу особисто подивитися, чому було прийнято рішення поки не проводити роботи там», — заявив Сергій Дейнеко.

Він підкреслив, що прагне змінити формат цього інженерного облаштування. Щоб більше застосовували саме технічні засоби охорони, щоб мінімізувати людський фактор. «Щоб ми не залежали від можливо корумпованого прикордонника, який побачить або не побачить, що відбуваються порушення або які спроби порушення державного кордону», — сказав Дейнеко.

Сумські дебати

comments powered by HyperComments