На Сумщині вводяться графіки споживання електроенергії для промисловості, для побуту – тотальна економія
Енергетика | 11:45, 20.10.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

АТ “Сумиобленерго” повідомляє, що 20 жовтня, з 7:00 до 23:00, у Сумській області застосовані графіки обмеження споживання електричної енергії для промислових споживачів.
– Такі обмеження електроенергії є тимчасовими, впроваджуються у взаємодії з диспетчерами НЕК “Укренерго”, спрямовані на збалансування енергосистеми та пришвидшення відновлення електромереж, – йдеться у повідомленні.
Для побутових споживачів залишається актуальною необхідність мінімізувати використання енерговитратних приладів: обігрівачів, бойлерів, електроплит, пральних машин, духовок, кондиціонерів, мікрохвильовок.
– Просимо споживачів у цей надскладний час підтримати енергетичний фронт і відповідально поставитися до виконання цих (на жаль, вимушених) кроків, щоб у подальшому уникнути введення інших варіантів обмежень.
Разом переможемо! – зазначає АТ “Сумиобленерго”.