На Сумщині внаслідок ворожого авіаудару пошкоджені газові мережі низького тиску
Суспільство | 11:58, 28.03.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Військові рф здійснили авіаудар по Білопіллю керованою авіаційною бомбою.
Як повідомляє АТ «Сумигаз», пошкоджені газові мережі низького тиску. Станом на 11.00 на двох ділянках розподіл газу відновлено.
Працівники Білопільського відділення «Сумигаз» продовжують роботи з обстеження підземних розподільчих газопроводів.


