На Сумщині рятувальники, військові, поліція, медики та влада відпрацьовували спільні дії на випадок застосування ворогом зброї масового ураження

Суспільство | 12:03, 21.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомляють у Сумській обласній військовій адміністрації, на одному з полігонів, проходила практична частина командно-штабних навчань.

За участі голови Сумської ОВА Володимира Артюха, керівників структурних підрозділів ОВА, голів РВА та громад, а також представників ДСНС, поліції на полігоні відпрацьовувалися надзвичайні ситуації військового характеру.

Цього разу було на практиці опрацьовано, як діяти у разі застосування ворогом зброї масового ураження.

За словами голови ОВА, в області є потужні сили – ДСНС, поліція, військові, які готові за єдиним планом допомагати кожній громаді. Є злагодження, техніка, навчені люди. Але все це має бути в керованих руках навчених, професійних керівників, які мають займатися під час воєнного стану, передусім, питаннями захисту.

 «Кожен керівник на місцях має знати, як організовувати оборону, захист, евакуацію під час надзвичайних ситуацій. І ми учасниками навчань ще зустрінемось на підведенні підсумків, як визначено в моєму розпорядженні, через два тижні. Разом до перемоги», – підкреслив Володимир Артюх.

comments powered by HyperComments