На Сумщині російські танки розстріляли автобус з цивільними
ЧП | 11:43, 27.02.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Між Чупахівкою і Довжиком, Охтирський район, російські танки розстріляли автобус з цивільними, повідомляє голова Сумської ОДА Дмитро Живицький.
– Швидкі допомоги до нього зараз не підпускають. Місцевість навколо замінована, проїхати до них не можуть. Зараз сімейні лікарі пішки із амбулаторії виходять їм на зустріч, на місце розстрілу. Будуть намагатися надавати їм мед.допомогу до приїзду швидкої. Інформація перевірена. Деталі згодом.