На Сумщині продовжують відновлювати об’єкти, що постраждали від російської агресії, – ОВА

Влада 18:22, 1.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

Як інформує голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький, одним із вагомих джерел фінансування робіт з відновлення для області є програма із закупівлі будівельних матеріалів.
– Громада звертається до військової адміністрації з потребами, а ми – їх забезпечуємо.
Нещодавно на замовлення Сумської громади отримали пластикові вікна − 734,4 м2 на суму майже 3,3 млн грн. Вони мають піти на відновлення багатоквартирних будинків та приватних домогосподарств в Сумській громаді, – розповів очільник ОВА.
 За даними Живицького, область отримала з державного бюджету 250 млн грн на відновлення критичної інфраструктури, понад 86 млн грн – на відбудову Охтирської ТЕЦ.
Майже 136 млн грн виділено на придбання будівельних матеріалів.
 Щодо коштів на першочергове відновлення, то 85% вже використані за прямим призначенням на вікна та двері в оселях, закладах освіти та медицини тощо.
 Щодо програми закупівлі будівельних матеріалів, то 20 громад Сумщини, які подали відповідні заявки, отримали та продожвують отримувати будівельні матеріали для відновлення пошкоджених об’єктів. Що зробити першочергово − обирають самі громади.
– Дякую за всебічну підтримку Офісу Президента, Уряду, Міністерству розвитку громад і територій України.
Максимально залучаємо до допомоги у відновленні і наших партнерів − організації та міжнародні проекти, що працюють по лінії ООН, це і гуманітарна організація «ACTED» й інші благодійні фонди та кошти місцевих громад. Залучаємо до відновлення і волонтерський рух «Добробат» та працівників ДСНС.
На жаль, в області більше 4 тис. об’єктів які вже і пошкоджені або зруйновані.
Сподіваюся, що спільно цьогоріч зможемо відновити більшу частину інфраструктури, знищену ворогом, – зазначив Живицький.

 

comments powered by HyperComments
Нагору