На Сумщині громади, які постраждали від стихійного лиха, отримують допомогу + Фото

Влада | 16:56, 20.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 20 вересня, керівник обласної військової адміністрації Дмитро Живицький відвідав Буринську та Новослобідську громади, які постраждали від стихійного лиха.

«Налагоджуємо життя після  стихійного лиха. З перших годин надаємо допомогу матеріалами», – зазначив він.

З обласного матеріального резерву на відновлення пошкоджених будівель для Бурині виділили 1000 листів шиферу, шиферні цвяхи та захисну плівку. Для Новослобідської, де пошкоджених будинків менше – 500 листів шифера, цвяхи.

Були визначені додаткові потреби. Громадам необхідні цегла, цемент, пісок, деревина, скло.

«Головам громад дано доручення забезпечити мешканців зруйнованих або пошкоджених будинків будівельними матеріалами, залучивши всі можливі ресурси. Звернувся до керівника всеукраїнського проєкту «Добробат» з проханням про допомогу, щоби якнайшвидше розібрати завали та відновити житло», – проінформував Дмитро Живицький.

Він звернувся до всіх, хто може надати посильну допомогу постраждалим, особливо будівельними матеріалами.

«Масштаби руйнувань вражаючі. У Бурині пошкоджено майже сто осель: розкриті дахи, вибиті вікна, понівечені стіни. Від десяти будинків взагалі залишились самі лише руїни. Окрім цього знищено огорожу, господарчі споруди. Бетонні стовпи та дерева зламані, наче сірники.  Не витримала і труба колишнього цукрового заводу, яка простояла чи не сто років – понад 70 м цегляної конструкції «зрізало», як ножом. У Новослобідській громаді найбільше постраждало село Ширяєве: 20 пошкоджених будинків, з яких 6 – дуже сильно», – проінформував очільник ОВА.

Відновлювальні роботи тривають.

 

comments powered by HyperComments