На Сумщині грали у футзал: результат глухівчан

Спорт 14:42, 15.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

На Сумщині зіграні матчі у районних турнірах з футзалу.

Чемпіонат «Північний регіон».

Арма-С (Кролевець) 9:0 КДЮСШ Барса (Шостка)

ДЮСШ (Глухів) 3:6 Дружба (Соснівка)

Шанхай-Діброва (Кролевецька ТГ) 4:12 Калібр (Шостка В/Ч 3022)

Авангард (С.-Буда) 4:4 Десна (Очкине)

Команда І В Н П М РМ О
1 Колос (Шостка) 6 6 0 0 46-9 37 18
2 Дружба (Соснівка) 5 5 0 0 30-13 17 15
3 Калібр (Шостка В/Ч 3022) 6 4 0 2 35-18 17 12
4 Арма-С (Кролевець) 6 3 0 3 31-17 14 9
5 Авангард (С.-Буда) 7 2 2 3 21-35 -14 8
6 ДЮСШ (Глухів) 6 2 0 4 19-24 -5 6
7 Шанхай-Діброва (Кролевецька ТГ) 6 1 1 4 16-34 -18 4
8 Десна (Очкине) 6 1 1 4 16-43 -27 4
9 КДЮСШ Барса (Шостка) 6 1 0 5 10-31 -21 3

Чемпіонат Краснопільської ТГ.

NK-Group (Краснопілля) 9:3 ДЮСШ Краснопілля

Зерне (Самотоївка) 3:15 ФК B-tone (Покровка)

Юність (Угроїди) 3:7 ФК “Рясне”

ФК “Миропілля” 3:6 ФК Чернеччина

ФК Мезенівка 13:3 Явір-Ветерани

Команда І В Н П М РМ О
1 ФК B-tone (Покровка) 9 9 0 0 76-22 54 27
2 NK-Group (Краснопілля) 9 8 0 1 70-24 46 24
3 ФК “Рясне” 9 7 0 2 68-23 45 21
4 Юність (Угроїди) 9 5 1 3 51-34 17 16
5 ФК Мезенівка 9 4 0 5 41-38 3 12
6 Зерне (Самотоївка) 9 4 0 5 41-64 -23 12
7 ФК Чернеччина 9 3 0 6 32-64 -32 9
8 ДЮСШ Краснопілля 9 2 1 6 34-42 -8 7
9 ФК “Миропілля” 9 2 0 7 24-62 -38 6
10 Явір-Ветерани 9 0 0 9 27-91 -64 0

На Роменщині визначився чемпіон та призери вищої ліги районного турніру.

Чемпіонат Роменського району (вища ліга).

СК”Панчер” 8:4 ФК Коровинці

Ніка (Ромни) 9:1 Олімпік (Ромни)

Вікторія (Ромни) 9:3 ФК Гефест

Легіон (Ромни) 6:4 Kolos (Василівка)

Легіон (Ромни) 5:6 СК”Панчер”

ФК Коровинці 6:4 Kolos (Василівка)

Команда І П Н П О
1 СК”Панчер” 13 12 0 1 36
2 Ніка (Ромни) 13 9 2 2 29
3 Вікторія (Ромни) 13 8 2 3 26
4 ФК Коровинці 13 8 1 4 25
5 Легіон (Ромни) 13 8 1 4 25
6 ФК Гефест 13 7 0 6 21
7 Kolos (Василівка) 13 6 0 8 15
8 Олімпік (Ромни) 13 3 0 10 9

Чемпіонат Липоводолинської ТГ.

Ураган (Байрак) 13:7 Зоря (Панасівка)

Agro-Долина (Л. Долина) 11:4 ФК Хорол (Лучка)

Легіон (Л. Долина) 26:6 Ветеран (Л. Долина)

Кристал (Суха Грунь) 4:11 Арсенал (Русанівка)

Команда І В Н П М РМ О
1 Легіон (Л. Долина) 11 11 0 0 132-57 75 33
2 Арсенал (Русанівка) 11 9 0 2 140-66 74 27
3 Зоря (Панасівка) 10 6 0 4 103-73 30 18
4 Agro-Долина (Л. Долина) 11 6 0 5 119-83 36 18
5 Ураган (Байрак) 11 6 0 5 96-104 -8 18
6 Кристал (Суха Грунь) 10 3 0 7 86-82 4 9
7 ФК Хорол (Лучка) 11 1 1 9 39-136 -97 4
8 Ветеран (Л. Долина) 11 0 1 10 56-170 -114 1
comments powered by HyperComments
Нагору