На Сумщині горіло приміщення, яке перебуває у власності монастиря Глинська Пустинь

 Поділитися

Поділитися в

26 листопада о 21:30, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вул. Неплюєва в смт Ямпіль. Про пожежу повідомив перехожий. На місце події було направлено чергові караули 10 – ї Державної пожежно – рятувальної частини, 32 – го та 33 – го Державних пожежно – рятувальних постів.

По прибуттю було встановлено, що покрівля будинку повністю охоплено вогнем, утворилась загроза подальшого поширення полум’я на решту приміщення та на поруч розташовані дві господарчі споруди. Через сильне задимлення рятувальникам довелось працювати в апаратах для захисту органів дихання. Для безперебійної роботи пожежно – рятувальних підрозділів автоцистерни довелось до заправляти від природньої водойми, яка було розташована на відстані 1 км від осередку горіння.

О 23:30 загоряння локалізували, а о 01:29 – витративши на гасіння близько 30 тон води, повністю ліквідували.

Всього на гасіння було залучено 6 одиниці техніки та 19 чоловік особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

На даний момент, для з’ясування причин та суми завданих збитків, на місці події працює слідчо – оперативна група із числа представників Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Національної поліції.

Відомо, що приміщення належить монастирю Глинська Пустинь.

comments powered by HyperComments