На Сумщині чоловік підірвав гранату: постраждало п’ятеро осіб

Інцидент, Поліція | 19:53, 10.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 10 травня, до правоохоронців надійшло повідомлення про чоловіка з гранатою на одній із вулиць у Охтирці.

Як інформує обласна поліція, на місце прибули працівники сектору реагування патрульної поліції, дільничний офіцер поліції та співробітник УПО.

Під час перемовин з правоохоронцями чоловік привів гранату в дію. Унаслідок вибуху тілесні ушкодження отримав сам чоловік, троє поліцейських та один цивільний.

Усіх постраждалих госпіталізовано.

На місці працює слідчо-оперативна група поліції.

comments powered by HyperComments