На Сумщині 6 українських прикордонників потрапили у російський полон
Поділитися в
Копіювати посилання

На кордоні з Курською областю рф шестеро українських прикордонників потрапили у російських полон. Про це написав так званий губернатор російського регіону Роман Старовойт. Також інформацію про полон підтвердило джерело hromadske у Держприкордонслужбі.
До взяття у полон причетна диверсійно-розвідувальна група, зазначило наше джерело.
За даними «Кордон. Медіа», у полон українські бійці, ймовірно, потрапили під час одного з бойових зіткнень з окупантами, захищаючи прикордоння.
Старовойт опублікував відео, на якому невідомий чоловік у військовій формі, якого губернатор назвав українським прикордонником, дає «показання», повідомляє hromadske.