На Сіверському напрямку прикордонники зупинили атаки окупантів, ворог із втратами відступив, – Східне регіональне управління ДПСУ
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Учора ворог упродовж дня з артилерії та мінометів обстрілював опорні пункти прикордонників на Сіверському напрямку. Про це повідомляє Східне регіональне управління ДПСУ.
– А після сутінок розвідка противника спробувала непомітно подолати український рубіж оборони. Окупантів виявили. Зав’язався бій, після чого розвідники відступили.Вночі противник спробував розвідку боєм безпосередньо в бік позицій наших бійців, успіху не мав й відступив із втратами, – йдеться у повідомленні.