На серпневій конференції у Сумах відзначили кращих педагогів Глухова

Освіта 16:41, 29.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

26 серпня 2022 року відбулась серпнева конференція працівників освіти Сумської області на тему «Освіта Сумщини у вимірі викликів воєнного часу», інформує Відділ освіти Глухівської міської ради.

На заході було присутнє керівництво області, депутати різних рівнів, представники територіальних громад та закладів освіти. На конференції були підведені підсумки освітнього процесу Сумської області у 2021-2022 навчальному році в умовах воєнного станута розглянуті питання щодо організації навчання Сумщини у новому 2022-2023 навчальному році.

Також на обласній конференції були відзначені кращі педагоги Сумщини. Подякою Міністерства освіти і науки України нагороджено вчителя трудового навчання Глухівської ЗОШ № 2 Сергія Миколайовича Тищенка. Учителя початкових класів Глухівського ліцей-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою Тетяну Миколаївну Міщенко нагороджено відзнакою Сумської обласної ради.

Вітаємо всіх педагогічних працівників Глухівської міської територіальної громади з початком нового 2022-2023 навчального року! Бажаємо творчої наснаги і нових наукових звершень! І швидкої перемоги у нашій рідній Україні!

comments powered by HyperComments
Нагору