На полицях глухівського маркету з`явилась дивна “Артемсіль”

Суспільство 12:39, 26.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

Продають дефіцитний продукт за ціною орієнтовно 13.30 грн за кілограм. Менш знайома упаковка, але також виробництва Артемсолі, з’явилася в мережі супермаркетів АТБ.
Сіль, виставлена на продаж, має незвичайне для очей нашого споживача маркування. Як можемо зрозуміти із написів на упаковці, призначалася вона для продажу в Грузію. Така сіль відрізняється особливим ступенем очищення та більшими кристалами. Як інформує Today.ua, за словами керівництва магазинів, запасів продукту є ще 300 т. орієнтовно. Фактично маркети, де реалізують сіль, використовують експортні запаси.

При цьому, зауважимо, що придбати сіль у глухівському маркеті можна не більше 2-х упаковок. Жителі міста сьогодні розкупили товар досить швидко. За словами працівників магазину, сіль ймовірно ще буде завозитись, але коли – це питання часу.

Чому ціни на сіль зросли?

Найбільше в Європі підприємство із солевидобутку ДП “Артемсіль” зупинило роботу через обстріли. Це стало однією з причин, чому з прилавків магазинів почала зникати сіль, а ціни за кілограм подекуди зросли до 90 грн.

Загалом через війну багато підприємств в Україні більше не працюють. Крім того, втрачені склади рітейлу. Також через війну виникли проблеми з логістикою. Через це ціни зросли і на товари, і на їхні виробничі складові.

До цього додається також навантаження на регіональні ринки, тому що багато людей змушені були переїхати в інші регіони країни. Врешті-решт почався сезон домогосподарств на соління.

Усі ці чинники і призвели до того, що сіль в Україні здорожчала.

comments powered by HyperComments
Нагору