На передову нашим землякам потрібен тепловізор!

Війна 17:17, 13.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

Наші воїни, які виконують бойові завдання в одній з найгарячіших точок країни, захищаючи нас від ворога та забезпечуючи завтрашній день, просять підтримки та допомоги у земляків.

Відповідний заклик оприлюднила Юлія Удод, донька військовослужбовця Олександра з 72-ї бригади. Як розповіла Юлія, її батько на другий день війни вступив в ряди місцевої тероборони, а на початку березня підписав контракт на службу в лавах ЗСУ. Більше двох місяців чоловік перебуває на Донбасі, боронячи неньку від ворожого наступу загарбницької армії.

Зі слів Юлії, їм вже вдалося назбирати на один прилад, але для якісного виконання бойових завдань одного не вистачить, а сума на придбання другого для родин військових просто неосяжна.

“Оптика в таких умовах довго не витримує. Сьогодні замовили тепловізор за 52 тис.”,- розповідає Юлія

Чоловіки зараз перебувають на передовій, тому в них виникла нагальна потреба в тепловізорі, який суттєво допоможе боротися з ворогом. Цей прилад допомагає розпізнати в темноті людей, що наближаються. Незамінний для розвідки й безпеки, під час нічних чергувань та за умов поганої видимості. Тепловізор необхідно купити й передати якнайшвидше, бо від нього залежить життя й безпека наших захисників.

Будь-яка сума наблизить наших земляків до купівлі необхідного спорядження. Підтримайте воїнів з Глухова та долучіться до збору коштів на тепловізор. Спільними зусиллями, разом до перемоги!

Реквізити банківських карток:

ПриватБанк 5168 7574 0550 0572 Базіль І.І.(дружина)

А-банк 4323 3570 2890 5350 Удод Ю.О.(донька)

 

comments powered by HyperComments
Нагору