На п’єдесталі: Глухівські атлети продемонстрували міць на Кубку України з армрестлінгу

Суспільство | 17:31, 24.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

У закарпатському містечку Воловець відбулися змагання Кубку України з армрестлінгу та пара-армрестлінгу, де спортсмени з усієї країни боролися за нагороди у різних вагових категоріях, повідомляє Сергій Панченко

Глухів на турнірі представляли три атлети: Олександр Щербина, Віталій Дегтяр та Богдан Потапенко.

Олександр Щербина виступав у категорії до 90 кг і здобув відразу дві нагороди – срібну та бронзову медалі, підтвердивши свій високий рівень майстерності.

Віталій Дегтяр змагався у категорії до 100 кг, а Богдан Потапенко – у категорії до 90 кг. Обидва спортсмени продемонстрували сильні результати та гідно представляли своє місто на національному рівні.

Змагання у Воловці стали важливим етапом підготовки українських спортсменів до міжнародних стартів та підтвердили високий рівень розвитку армрестлінгу у регіоні.

comments powered by HyperComments