На Глухівщині прикордонники затримали порушника

Кордон 16:08, 24.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

Днями прикордонники Сумського загону затримали громадянина Азербайджану, який незаконно перетнув кордон з території РФ в Україну поза пунктом пропуску «Бачівськ».

Як з’ясувалося, чоловік цього дня вже намагався потрапити на територію України через пункт пропуску «Бачівськ». Однак відносно нього спрацювала база даних – у вересні минулого року іноземець не виконав у встановлений строк рішення про примусове повернення з покладеним зобов’язанням залишити Україну. Охоронці кордону відмовили йому в пропуску на територію України та проставили відмітку про заборону в’їзду на територію України строком на 5 років.

Наразі іноземець затриманий для з’ясування усіх обставин правопорушення. За незаконне перетинання державного кордону України йому загрожує адміністративна відповідальність. Також за перетинання державного кордону України під час дії заборони в’їзду на територію України йому загрожує й кримінальна відповідальність за ст. 332-2 «Незаконне перетинання державного кордону України» КК України, про що прикордонники направили відповідне повідомлення до компетентних правоохоронних органів. Його подальшу долю вирішить суд.

Також відносно затриманого громадянина Азербайджану буде прийняте рішення про заборону в’їзду в Україну строком на 10 років.

 

comments powered by HyperComments
Нагору