На Глухівщині згорів чоловік

 Поділитися

Поділитися в

25 листопада о 03:46, до Служби порятунку «101», надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Землянка Глухівського району. На гасіння направили добровільну пожежну команду з с. Шевченкове.

На момент прибуття рятувальників, вогнем повністю було охоплено будинок. Для безперебійної подачі води автоцистерну довелося дозаправляти від водонапірної башти, яка знаходилася на відстані до 2-х км. Під час гасіння вогнеборці виявили тіло чоловіка 1965 р.н..

О 04:20 вдалося зупинити подальше поширення вогню і локалізувати пожежу. О 07:05 загоряння повністю приборкали. Всього на гасіння було залучено 1 працівника та 1 автомобіль добровільної пожежної команди с. Шевченкове.

Загалом на Сумщині в поточному році в пожежах вже загинуло 55 людей, проти 47 – за аналогічний період 2018 року. Причини цих випадків різні та наслідки одні – втрачені життя. Давайте разом зупинимо страшну статистику – дотримуйтесь правил пожежної безпеки, – закликає Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

comments powered by HyperComments